Muayene Olmak İçin

Nöroşirürji bölümü ile ilgili olduğunu düşündüğüm şikayetlerim var, ne yapmalıyım?

Bize iletişim bölümündeki telefon numaralarından ulaşabilir yada mesaj gönderebilirsiniz. Anabilim dalımızda hergün mesai saatleri içinde normal hasta polikliniği yapılmakta ve gelen hastalar aynı gün randevusuz olarak muayene edilmektedir. Her gün bir asistan ve bir öğretim üyesi o gün polikliniğe başvuran hastalardan sorumlu olmakta ve problemlerini çözmektedir. Cuma günleri ise daha önce kliniğimizde yatmış olan hastaların kontrol muayenesi için ayrılmıştır. Herhangi bir öğretim üyesine direkt olarak muayene olmak veya normal poliklinik muayenesi için lütfen sekreterliğe başvurunuz. Tıbbi kurallar gereğince hastane çalışanları ve diğer tıbbi personele sıra gözetilmeksizin hizmet verilmektedir.

Poliklinik muayenesine gelirken lütfen eski tetkiklerinizi (film, kan tahlili gibi) ve kullandığınız ilçlar ile (varsa) sevk evrağı veya karnenizi getirmeyi unutmayınız. Sabah aç karnına (gece 12'den sonra aç kalarak sabah kahvaltı yapmadan) gelmeniz halinde gerekli olan tetkikler o gün yaptırılabilir.

Acil durumlarda ise 'Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Birimi' 24 saat hizmet vermekte, Nöroşirurji'yi ilgilendiren her durumda anında müdahale yapılmaktadır.

Bu içerik 04.03.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 2739 kez okundu.